Субота, 12.06.2021, 15:54
Вітаю Вас Гість | RSS

СЗШ І-ІІІ ступенів с.Немерче

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 25
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДПА

ДПА - 2014

Нормативно-правова база ДПА:

Підготовка до ДПА

ДПА 4 клас: математика, українська мова та читання


У 4-х класах державна підсумкова атестація проводиться з 13 по 21 травня з української мови та читання, математики. 
У школах, де навчаються мовою національних меншин, також можуть включити в ДПА та атестацію з мови навчання. 

Атестація з української мови (ДПА)

Атестація проводиться за посібником "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 4 клас". Автори посібника: Пономарьова К.І., Гаєва Л.А.. Посібник видається у видавництві «Освіта». 
Завантажити посібник до ДПА українська мова 4 клас: завантажити 
Атестаційні роботи з української мови складаються із семи завдань, різних за рівнем складності, серед яких: 
- Три тестових завдань закритого типу, що допускають вибір однієї правильної відповіді з трьох запропонованих; 
- Одне відкрите завдання, виконання якого вимагає короткої письмової відповіді; 
- Текст для списування і одне творче завдання - письмове зв'язне висловлювання на тему (5-7 речень); 
- Одне завдання на відновлення відповідностей (учень повинен з'єднати відповідні один одному частини завдання). 

Атестація з читання (ДПА)

Атестація з читання проводиться за посібником "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з читання для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. 4 клас". Автор посібника: Вашуленко О.В., посібник видає видавництво «Просвіта». 
Завантажити посібник до ДПА читання 4 клас: завантажити 
Атестаційна робота з читання складається з тексту для самостійного читання та восьми завдань тестового характеру, а саме: 
- 5 завдань закритого типу з вибором однієї правильної відповіді з трьох запропонованих; 
- 2 завдання відкритого типу з короткою письмовою відповіддю, на встановлення відповідності, на встановлення правильної послідовності; 
- Одне завдання відкритого типу з розгорнутою письмовою відповіддю. 

Атестація з математики (ДПА)

Атестація з математики в 4 класі проводиться за підручником: "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 4 клас". Автори посібника: Онопрієнко О.В., Пархоменко Н.Є., Листопад Н. П., посібник видає Центр навчально-методичної літератури. 
Завантажити посібник до ДПА математика 4 клас: завантажити 
Атестаційна робота складається з восьми завдань: 
- П'яти тестових завдань закритого типу з вибором однієї правильної відповіді із запропонованих варіантів; 
- Двох завдань відкритого типу з короткою письмовою відповіддю; 
- Одного завдання відкритого типу з розгорнутою письмовою відповіддю - сюжетної задачі. 

ДПА 9 клас (підсумкова атестація в дев'ятому класі)


Атестація в основній школі проводиться з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмету за вибором навчального закладу. 
У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено. 
З усіх обов'язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками, які рекомендовані Міністерством освіти і науки. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні. 
Випускники основної школи загальноосвітніх навчальних закладів (класів, груп) з навчанням мовами національних меншин, замість атестації з цього предмета можуть, за заявою батьків або осіб, які їх замінюють, та рішенням педагогічної ради, проходити атестацію з мови навчання. 

ДПА українська мова 9 клас:

Державна підсумкова атестація з української мови проводиться в письмовій формі (диктант). Перевірці під час державної підсумкової атестації підлягає: 
- Вміння правильно писати слова на вивчені орфографічні правила та словникові слова, визначені для запам'ятовування; 
- Вміння ставити розділові знаки відповідно до правил пунктуації, 
- Вміння належним чином оформлювати роботу. 
На проведення атестації відводиться 1 астрономічна година. Відлік часу ведеться від початку читання вчителем тексту. Використання учнями допоміжних джерел (словники, довідники, підручники тощо) не допускається. 
Текст диктанту визначається за посібником "Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас" (Мацько Л.І., Мацько О.М., Сидоренко О.М., Христенок В. Ф. - М.: Центр навчально-методичної літератури, 2013). 
Скачати збірник диктантів до ДПА українська мова 9 клас: завантажити 
У збірнику представлено 100 диктантів, обсяг яких відповідає вимогам чинної програми з урахуванням того, що державна підсумкова атестація триває довше, ніж звичайна тематична контрольна робота у формі диктанту. 

ДПА математика 9 клас:

Державна підсумкова атестація з математики проводиться у формі інтегрованої письмової роботи з алгебри та геометрії за навчальним посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас »(авт. Глобин О. І., Єргін О. В., Сидоренко П. Б., Комаренко О.В. - М.: Центр навчально-методичної літератури, 2013). 
Скачати збірник завдань до ДПА математика 9 клас: завантажити 
Посібник містить 50 варіантів атестаційних робіт. Кожен варіант атестаційної роботи складається з чотирьох частин, що відрізняються за складністю та формою тестових завдань. 
Кожен варіант атестаційної роботи включає завдання різних типів та рівнів складності, які охоплюють більшість розділів навчальної програми. 
Серед них: 
- Тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, 
- Завдання відкритої форми з короткою відповіддю, 
- Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю 
Таке поєднання дозволяє учневі максимально розкрити свої здібності. 
Державна підсумкова атестація з математики проводиться протягом 3 академічних годин для учнів загальноосвітніх класів. Учні класів з поглибленим вивченням математики виконують атестаційну роботу протягом 4 академічних годин. 
За результатами роботи учням виставляється одна оцінка - з математики. 

ДПА біологія 9 клас:

Державна підсумкова атестація з біології проводиться в письмовій формі за збірником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас "(авт. Костильов В., Андерсон О. А. - М.: Центр навчально-методичної літератури, 2013). 
Скачати збірник завдань до ДПА біологія 9 клас: завантажити 
Кожен варіант включає 29 завдань для загальноосвітніх класів і 31 завдання для класів з поглибленим вивченням біології, які охоплюють різні розділи навчальної програми (рослинний світ, гриби, бактерії, тваринний світ, людина). 
Серед них: 
- Тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді; 
- Завдання на встановлення відповідності; завдання на встановлення правильної послідовності; 
- Завдання з використанням малюнків, графіків, схем, таблиць; 
- Завдання відкритої форми з короткою відповіддю, завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю. 
На виконання завдань державної підсумкової атестації відводиться 90 хвилин. 
Під час контрольних робіт учні не можуть користуватися додатковою літературою (таблицями, посібниками тощо), оскільки всі необхідні довідкові матеріали містяться у збірнику. 

ДПА географія 9 клас:

Державна підсумкова атестація з географії проводиться за результатами вивчення шкільного курсу "Географія України» (8-9 клас). 
Державна підсумкова атестація з географії проводиться письмово за посібником "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас" (авт. Гладковський Р. В., Довгань А. І., Паламарчук Л. Б., Совенко В.В. - М .: Центр навчально-методичної літератури, 2013). 
Скачати збірник завдань до ДПА географія 9 клас: завантажити 
У збірку входить 30 варіантів письмових робіт. Навчальні заклади визначають не менше десяти варіантів для кожного класу. Якщо кількість учнів менша десяти, кожен з них отримує окремий варіант. 
Всі учні виконують по 28 завдань. На виконання завдань відводиться 90 хвилин. Для відповіді на тестові завдання використовується зразок бланка відповідей, а також контурна карта, яку вчитель може скопіювати в необхідній кількості. 
Користуватися текстами, підручниками, іншими посібниками (довідниками) під час виконання письмової форми державної підсумкової атестації не допускається. 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz